SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi 9. Halı Saha Turnuvası

05.05.2017 tarihinde başlayan SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi 9. Halı Saha Turnuvasına 8 takım – 80 sporcu katılmıştır. Turnuva 21 gün sürmüştür.

İki grup halinde yarışan takımlardan 3’er takım çeyrek finale çıkmıştır. 6 takımın yarıştığı çeyrek finalden 4 takım yarı finale yükselmiştir.

Yarı finalde ilk maç CSI Sparta ve Diş Hekimliği United arasında olmuştur. CSI Sparta ve Diş Hekimliği United arasında olan maçın normal süresi 2-2 berabere bitmiş ve penaltı atışına geçilmiştir, penaltılarda Diş Hekimliği United 4-3 kazanmış ve finale yükselmiştir.

Diğer yarı final maçı Trocar ve Ortopedi arasında olmuştur. Trocar  5-2 kazanmış ve finale yükselmiştir.

25.05.2017 tarihinde öncelikle Ortopedi ve CSI Sparta arasında üçüncülük maçı oynanmıştır. Ortopedi takımı maçı 5-3 kazanarak üçüncülük kupasını almıştır.

Final maçı Trocar ile Diş Hekimliği United arasında olmuştur. Son derece çekişmeli geçen final maçı Tocarın 5-2 üstünlüğüyle bitmiştir ve birincilik kupasını Trocar kazanmıştır. İkincilik kupasını Diş Hekimliği United müzesine götürmüştür.

İlk üç takımın kupalarını Hastane Başmüdürü Mehmet UYGUR tarından verilmiştir.

Dostluk içinde geçen Halı Saha turnuvasında başta hakemlerimiz Cengiz ARLI ve Mahmut ÇELİK’e, turnuvada oynayan bütün oyunculara, bizi yalnız bırakmayan ve takip eden seyircilerimize teşekkür ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın