SDÜ Araştırma Ve Uygulama Hastanesi 11. Halı Saha Turnuvası Sonuçlandı

SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesinde her yıl geleneksel olan ve bu yılda 11.si düzenlenen halı saha turnuvasında hastaneden 15 takım, SDÜ Diş Hekimliğinden 5 takım katılmıştır. Kurum içi kaynaşmanın, çalışanlar arsında arkadaşlığın ve iş motivasyonun artması için yapılan organizasyonda sporcular ve seyirciler dostluğun ve rekabetin ön planda olduğu güzel maçlar izlemiştir. 05.11.2018 tarihinde başlayan SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi 11. Halı Saha Turnuvasına 20 takım, 200 sporcu katılmıştır. Turnuva 80 gün sürmüştür.

10‘arlı 2 grup halinde yarışan takımlardan 4’er takım çeyrek finale çıkmıştır. 8 takımın yarıştığı çeyrek finalden 4 takım yarı finale yükselmiştir.

18.01.2018 tarihinde öncelikle Küçük Esnaf Spor ve Haddini Bilbao arasında üçüncülük maçı oynanmıştır. Haddini Bilbao takımını 5-0  yenen Küçük Esnaf Spor üçüncülük kupasını almaya hak kazandı.

Final maçı İşler Güçler  ve Morfo Juniors  arasında olmuştur. Son derece çekişmeli geçen final maçı normal süresi 4-4 biten maçta penaltılarda İşler Güçler  takımının 14-13 üstünlüğüyle bitmiştir ve birincilik kupasını İşler Güçler  kazanmıştır. İkincilik kupasını Morfo Juniors müzesine götürmüştür.

Ödül kazanmaya hak eden takımlara  kupa, madalya ve plaketleri SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi  Prof. Dr. Mehmet YILDIRIM, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Kanat GÜLLE, Hastane Başmüdürü Mehmet UYGUR ve Hastane Müdür Yrd. Erdoğan TAŞCIOĞLU tarından verilmiştir.

Dostluk içinde geçen Halı Saha Turnuvasında başta hakemlerimiz Mehmet PEHLİVAN ve Mahmut  ÇELİK’e turnuvada oynayan bütün oyunculara, bizi yalnız bırakmayan ve takip eden seyircilerimize teşekkür ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın